Pridaj sa k nám!

odporcovia-americkeho-vojenskeho-konvoja-zorganizovali-blokadu

foto: SITA

Staň sa členom Frontu ľavicovej mládeže!

Cítiš, že s dnešným systémom niečo nie je v poriadku a chceš to zmeniť? Nie si sám! Na Slovensku sú stovky mladých ľudí ako si ty. Nezáleží na tom koľko máš času, hlavné je zapojiť sa do boja za dobrú vec podľa vlastných možností a schopností.

Ako sa stať členom? Ak máš min. 14 rokov, stačí aby si vyplnil prihlášku, ktorú nájdeš TU a poslal nám ju na email: flm@flm.sk

prípadne poštou na adresu:

Front ľavicovej mládeže
Hattalova 12/A
831 03 Bratislava

(Po obdržaní prihlášky sa ti ozve poverený člen FĽM a podľa miesta bydliska sa s tebou stretne)

K FĽM sa pridávajú mladí ľudia zo všetkých regiónov Slovenska. Ide najmä o študentov, no aj pracujúcich a nezamestnaných. Spája nás presvedčenie, že lepší svet je možný. Ak sa chceš zapojiť do našich aktivít radi ťa medzi sebou privítame. Ak chceš zrealizovať vlastný projekt, alebo chceš uskutočniť vlastné podujatie, radi ti pomôžeme a podporíme ťa v tvojom úsilí.

Po celom Slovensku vznikajú kluby a širšie organizácie členov. V prípade, že ste minimálne traja môžete založiť svoj klub FĽM v mieste svojho bydliska, na škole, alebo univerzite.

Členstvom získavaš: nových priateľov, skúsenosti v oblasti politiky a verejného života, skúsenosti zo spolupráce na domácich aj medzinárodných podujatiach, bezplatnú možnosť zúčastniť sa podujatí určených pre členov na vzdelávanie, sebarealizáciu a sebazdokonaľovanie, podujatia spojené s turistikou alebo športom v priateľskom kolektíve.

INFORMÁCIE O ČLENSTVE SÚ CHRÁNENÉ A VEREJNE NEPRÍSTUPNÉ – dodržiavame ochranu osobných údajov!

Zdieľať článok